Nasze Strefy

Strefa Cardio

Idealne miejsce dla wszystkich miłośników treningu wytrzymałościowego! Znajdziesz tu bieżnie i rowerki, orbitreki, schody, stepery, wioślarz oraz inny sprzęt do treningu cardio.

Strefa Kobiet

Specjalnie wydzielona strefa dla kobiet, gdzie bez skrępowania mogą wykonać trening i modelować swoje ciało. Strefa wyposażona jest w specjalne maszyny oraz dodatkowo w hantle, kettle, sztangi i inne akcesoria treningowe dla kobiet.

Strefa Crosfit, Armwrestling, Boks

Specjalnie wyodrębniona strefa dla miłośników crosfitu, siłowania na rękę oraz boksu. Znajdziecie tutaj profesjonalny stół do armwrestlingu oraz akcesoria do siłownia na rękę, worek bokserski, różne drążki do podciągania oraz trx.

Strefa Maszyn Półwolnych i Izolowanych

Znajdziesz tu pełen zestaw profesjonalnych maszyn do treningu siłowego, znajdziesz tam popularne w ostatnim czasie maszyny hammer, oraz maszyny izolujące określoną partię mięśniową.

Strefa do Wyciskania

Osobno wydzielona strefa zapewniająca pełen komfort podczas wyciskania, tutaj znajdziesz każdy rodzaj ławeczki do wyciskania.

Strefa Wolnych Ciężarów

Idealne miejsce do treningu siłowego, wyposażone w ławeczki oraz szeroki wybór hantli i sztang. Tutaj dasz organizmowi największy bodziec do zbudowania masy mięśniowej.

Strefa Suplementy – Akcesoria Treningowe

Osobno wydzielona gablota gdzie znajdziesz każdy rodzaj suplementu oraz akcesoria do treningu, które pozwolą ci zwiększyć jeszcze bardziej osiągi i wydolność treningową

Sala Fitness

Salka przez większość dnia dostępna jest dla wszystkich użytkowników siłowni można na niej wykonywać równego rodzaju ćwiczenia na matach, rozciąganie, rolowanie, ćwiczenia abs na brzuch, ćwiczenia na specjalnych przyrządach do koordynacji.

Strefa Ważenia

Miejsce w którym można sprawdzić skład swojego ciała i monitorować swoje postępy. Na wadze sprawdzimy m.in wagę, ilość tłuszczu, ilość mięśni, wiek metaboliczny, grubość kości, otłuszczenie na brzuchu, poziom wody, typ budowy, minimalne zapotrzebowanie kaloryczne, tempo naszego metabolizmu, BMI.

Specjalnie wydzielona strefa relaksu w której znajdziemy saunę suchą która osiąga temperaturę blisko 100 stopni oraz saunę infrared w której utrzymuje się niższa temperatura w okolicach 35-60 stopni dlatego też wskazana jest dla osób które mają problemy z sercem lub nadciśnieniem i nie mogą przebywać w bardzo wysokiej temperaturze.