Trener Personalny Dawid Kowalczyk

Dawid Kowalczyk – Czy Warto Się Od Niego Uczyć?

Trener Dawid Kowalczyk to Licencjonowany Instruktor Kulturystyki, Trener Personalny, Instruktor Fitness, Dietetyk. Swoją działalność prowadzi na Podhalu (klubach fitness W Rabce-Zdrój, na Orawie – Podhale w Zubrzyca Dolna, oraz siłownia w Jabłonce Ricardo Gym , oraz kluby fitness na Słowacji, istnieje możliwość dojazdu do klienta Nowy Targ, Rabka-Zdrój, Słowacja i Orawa).

trener Dawid Kowalczyk

             Trenuj.tv Trener Dawid Kowalczyk

Dawid swoją przygodę z siłownią zaczął już w gimnazjum. Podczas 4 letniej nauki w szkole średniej zbudował sylwetkę o której marzył przez całe życie, utrudnieniem dla niego był brak dostępu na profesjonalną siłownie, trenując w domowych warunkach przygotowywał się także do pokazu sylwetkowego.
W szkole średniej trenował także lekkoatletykę (skok w dal i biegi sprinterskie), oraz piłkę nożną, w tych dyscyplinach zdobywał medale startując na zawodach powiatowych Rabka-Zdrój. Trenował także Armwestling w klubie Niedźwiedzie Orawy.

Pasjonat sportu, zdrowego odżywiania oraz mądrego podejścia do treningu i odżywiania. Cały czas obala mity wykreowane przez media i świat oraz  zdobywa nowe uprawnienia i wiedzę na temat odżywiania, treningu, kulturystyki i fitnessu. W internecie możecie znaleźć wiele jego filmików instruktażowych oraz porad związanych z dietetyką i sportem.

Praca ze sportowcami nie jest mu obca przygotowywał pod kątem siłowym narciarzy, zawodników MMA, piłkarzy, siatkarki, Paweł Kid Kidoń obecny Mistrz Polski w Freestyle Basketball przygotowując się do castingu w Mam Talent także korzystał z usług Dawida.

Prowadzi swoich klientów i podopiecznych także na odległość, utrzymując z nimi kontakt mailowy i telefoniczny.

Obecnie Trener Dawid oraz jego firma Trenuj.tv podjęła współpracę z podhale24, Tygodnikiem Podhalańskim a także MOK w Rabce-Zdrój.

W Nowym Targu i Rabce-Zdrój z podhale24.pl  realizuje projekt pt. “Trening na świeżym powietrzu z Trenerem Dawidem Kowalczykiem” do projektu przyłączył się także MOK w Rabce-Zdrój oraz ZGZIR w Nowym Targu.

Dla Tygodnika Podhalańskiego Dawid pisze cykl artykułów na temat odżywiania.

Więcej informacji na: Trenujtv Dawid Kowalczyk

Utwórz swoją wizytówkę

dawid kowalczyk - znany trener

 Uprawnienia:

zaświadczenie instruktora sportu  legitymacja instruktoracertyfikatcertyfikat certyfikatcertyfikat zdrowy kręgosłup zaświadczenie o prowadzeniu zajęć fitness sprawozdanie   

zaświadczenie o ukończeniu szkolenia