Trener & Dietetyk

Dawid Kowalczyk – Licencjonowany Instruktor Kulturystyki, Trener Personalny, Dietetyk. Właściciel Siłowni Trenuj.tv Gym w Białce koło Makowa Podhalańskiego.

Pasjonat naturalnej kulturystyki, zdrowego odżywiania oraz mądrego podejścia do treningu. Od 2009 roku trenuje kulturystykę bez sterydów i środków dopingujących.

Dawid swoją przygodę z naturalną kulturystyką zaczął już w szkole średniej, trenował także lekkoatletykę (skok w dal i biegi sprinterskie), tenis stołowy oraz piłkę nożną, w tych dyscyplinach zdobywał medale startując na zawodach gminnych i powiatowych.

Przeciwnik sterydów oraz środków dopingujących. Często obala mity wykreowane przez media oraz przez pseudo kulturystów którzy są na środkach dopingujących. Cały czas zdobywa nowe uprawnienia i wiedzę na temat odżywiania, treningu, kulturystyki i fitnessu oraz czerpie ze swojego ponad 15 letniego doświadczenia w naturalnej kulturystyce.

Od 2013 roku działa zawodowo jak trener personalny i dietetyk. Przygotowywał także wiele osób pod kontem motorycznym do egzaminów policyjnych, straży pożarnej, straży granicznej czy też wojska. Praca ze sportowcami nie jest mu obca, przygotowywał pod kątem siłowym narciarzy, zawodników MMA, piłkarzy, koszykarzy, siatkarki. Prowadzi swoich podopiecznych stacjonarnie oraz także na odległość, utrzymując z nimi kontakt mailowy i telefoniczny. Na jego mediach społecznościowych oraz stronie internetowej można znaleźć blisko 100 przemian jego podopiecznych!

tel. 794 594 093 

e-mail: trenuj.tv@gmail.com

Uprawnienia:

Oto udokumentowane efekty jego podopiecznych: