11 Damian Paluch 16 powtórzeń
12 Piotr Kidoń 13 powtórzeń
13 Wojciech Matonog 12 powtórzeń
14 Patryk Łaciak 7 powtórzeń

Relacja z zawodów: 26 kwietna w Jabłonce odbyły się amatorskie zawody w podciąganiu na drążku.

Zawody wygrał 17 letni Robert Jurasz (Zawodnik Niedźwiedzi Orawy) ustanawiając rekord zawodów 49 powtórzeń.

2 Miejsce zajął Brązowy Medalista Mistrzostw Polski w Fitnessie Michał Głąbiński (32 lata) uzyskując 37 powtórzeń.

O brązowym medalu zadecydowała dogrywka ponieważ 4 zawodników uzyskało 25 podciągnięć.

Po pasjonującej dogrywce między zawodnikami (Łukasz Kubacka, Andy Gondzik, Sławomir Heteniak, Konrad Mastela).

Na najniższym stopniu podium uplasował się 30 letni Sławomir Heteniak 29 powtórzeń (trenujący wspinaczkę górską).

4 miejsce z wynikiem 27 powtórzeń zajął Konrad Mastela (21 lat) zajmujący się Streetworkoutem.

5 miejsce z wynikiem, 25 powtórzeń zajął Łukasz Kubacka (17 lat) zawodnik Niedźwiedzi Orawy.

6 miejsce wywalczył 15 letni Andy Gondzi podciągając się 24 razy . Andy w wolnych chwilach trenuje Judo.

Wyróżnienie dla najmłodszego zawodnika otrzymał Piotr Kidoń (13 powtórzeń) Natomiast Wyróżnienie za wzorcową technikę otrzymał Wojciech Matonog (12 powtórzeń).

W zawodach wzięło udział 14 zawodników m.in koszykarze, zawodnik strong man, zawodnicy trenujący Armwrestlig (Niedźwiedze Orawy), zawodnicy trenujący streetworkout, brązowy medalista fitness mężczyzn, oraz sympatycy siłowni oraz sportów siłowych.

Podczas zawodów Paweł “Kid” Kidoń zaprezentował freestyle koszykarski. 17 maja Paweł wybiera się na pierwsze castingi do MAM TALENT! Trzymajmy za niego kciuki!